Bazénové rolety Aspar - moderní střecha pro Váš bazén

Vyrábíme automatické bazénové rolety na zakázku

Nové elektroniky, model EVO17 Nexture s integrovaným displejem a EVO 13 MULTI s možností připojení ke vzdálenému displeji. Obě elektroniky jsou bez relátek s vlastním WiFi modulem pro aktualizaci firmware. 

Oba modely posunují možnosti instalací do jinak komplikovaného prostředí, například umístění do velké hloubky, stísněného prostoru nebo míjení překážky... 

Elektronicky regulují rychlost motoru a zároveň zabraňují samovolnému rozvinu válce. Nahlédněte do sekce "Elektronika pro systémy Integra"

 

Rozšířili jsme škálu lamel. Nabízíme PVC i PC ve třech rozměrech a mnoha barevných provedeních.

Nabízíme lamelu se žlábky ve spodní části zámku, které umožňují proudění vody a tím značně redukují možnost tvorby řas a hromadění nečistot.

7

 

Zcela nově nabízíme 4-komorovou lamelu "Anti Algae ". Tato lamela má zámek ukrytý pod čtvrtou komoru. Tato komora brání pohledu na možné nečistoty a zároveň mírně zvyšuje nosnost lamely.

Anti Algae lamela

Pro bezpečnější pohyb kolem bazénu nabízíme naše nové, svítící koncovky lamel, které absorbují denní světlo a září ve tmě.

Tento element se tak stává významným bezpečnostním prvkem a zároveň zajímavým designovým detailem, který zdůrazní atraktivní vzhled bazénu.

1

Pro sezónu 2020 jsme pro Vás připravili nové modely stojen pro nadvodní instalace. Můžete zvolit luxusní černou z karbonu v kombinaci s černým válcem, stojny s perforací nebo šikmé s fluorescencí.

Potřebujete bazénovou roletu?
Cenová kalkulace
Potřebujete pomoc?
Kontaktujte nás