Vyrábíme automatické bazénové rolety na zakázku

Instalace

Umístění nábalu krytu do niky za bazénem

Bazénová roleta

Jednoduchá stavební úprava bazénu, ale je zde požadavek na větší prostor. Tento systém je vhodný pro bazény s přelivem i bazény skimmerové s vysokou hladinou vody. Celý systém Aspar včetně lamelového nábalu je uložen v částečně oddělené nice za bazénem. S tímto systémem je možné využití celé délky bazénu.

Výhodou je možnost instalace sání přímo do filtrace a odstranění nečistot zachycených na roletě.

 

Umístění nábalu krytu do niky ve dně bazénu

Bazénová roleta

Nika pro uložení nábalu je zakomponována do dna bazénu. Jedná se zde o náročnější stavební úpravu, ale nevzniká nárok na větší prostor. Tento systém je vhodný pro bazény s přelivem i bazény skimmerové s vysokou hladinou vody. Nika je zakryta speciálním víkem vyrobeným z PVC nebo SS. Podpůrná konstrukce víka je z masivního SS, což umožňuje jisté zatížení osobami.

S tímto umístěním je ideálně využita délka bazénu.

 

 

 

Umístění nábalu krytu pod schody bazénuBazénová roleta

Stavební úprava schodů tak, aby vznikl dostatečný prostor pro nábal lamelového krytu. Tento systém je vhodný pro bazény s přelivem i bazény skimmerové s vysokou hladinou vody.

S tímto umístěním je ideálně využita délka bazénu. 

Umístění nábalu krytu do stěny bazénuBazénová roleta

Estetické a praktické umístění nábalu krytu do stěny bazénu. Je nutno přizpůsobit stavbu bazénu od počátku. Tento systém je vhodný pro bazény s přelivem na všech stranách bazénu i bazény skimmerové s vysokou hladinou vody.

Tímto způsobem je plně využita délka bazénu. Prostor ve stěně může být zakryt panelem. 

 

Umístění nábalu krytu ke dnu bazénuBazénová roleta

Tento druh umístění je možný v různých hloubkách bazénu, jak na dně, kde může být uschován pod krycími panely , nebo v polovině hloubky bazénu, kde je pak využíván nábal jako možné místo odpočinku pro plavce.

Žádné stavební úpravy nejsou potřebné.