Vyrábíme automatické bazénové rolety na zakázku

duben 2019: Nové vzorkovnice připraveny k rozeslání! Zájemci, kteří nebyli na školení, pište si o zaslání a nezapomeňte poslat poštovní adresu, na kterou budete chtít zaslat!! 

 

DĚKUJEME VŠEM ZA NÁVŠTĚVU A ČAS STRÁVENÝ S NÁMI NA ŠKOLENÍ V SYROVICÍCH!!

DOUFÁME, ŽE SE NOVINKY LÍBILY A TĚŠÍME SE NA SPOLUPRÁCI!!

ÚSPĚŠNOU SEZÓNU 2019!!!!!!!!!

 

Únor 2019: Před zahájením letošní sezóny Vás zveme na školení a představení novinek u nás ve výrobě v Syrovicích!! Podrobnosti v sekci "školení".  Těšíme se na Vaši návštěvu!!

 

 

 

pf2019

 

prosinec 2018: Úspěšně jsme prezentovali naše produkty na veletrhu v Lyonu! Všem, kteří se na nás přišli podívat, děkujeme za návštěvu!

Pro klienty, kteří neměli možnost seznámit se s novinkami pro příští sezónu na našem stánku, připravujeme školení opět u nás v Syrovicích, tentokrát z časových důvodů přesouváme na jaro. Budeme Vás informovat a těšíme se na další spolupráci s Vámi!

 

Srdečně Vás zveme na návštěvu našeho stánku v Lyonu. Najdete nás v hale 5, stánek C124.

banner Lyon

 

prosinec 2017: 7.prosince u nás proběhlo školení a předvedení novinek. Všem účastníkům děkujeme za návštěvu a těšíme se na další spolupráci. 

 

listopad 2017: na začátek prosince pro Vás opět připravujeme setkání u nás v Syrovicích!! více v sekci Školení

 

duben 2017:  speciální nabídka na celou řadu jednobarevných PC lamel 72x17!!! Lamely se slevou 10% z ceníkové ceny si u nás můžete závazně objednat až do konce června!!

 

leden 2017:  pro příjemnější start v nové sezóně jsme všem našim partnerům poskytli 10% slevový voucher na první zakázku.

 

4.listopadu 2016 proběhne setkání v naší firmě v Syrovicích, kde předvedeme všechny novinky letošní i nadcházející sezóny.

 

červenec 2016: Uvedli jsme na trh nové elektroniky EVO13 Multi a EVO15. Podívejte se na video přelivového skimmeru Aspar. Nově jsme pro Vás připravili možnost ovládání rolety Aspar prostřednictvím displeje ASEKO.

 

18.března 2016 pro Vás připravujeme jarní seminář v Syrovicích u Brna. Přijďte se seznámit s novinkami a připravit na sezónu 2016!! Speciální nabídka pro zúčastněné.

 

prosinec 2015:

V době od 21.12.2015-4.1.2016 bude firma uzavřena z důvodu vánočních svátků.

Všem kolegům přejeme krásné Vánoce a úspěšný nový rok!

 

23.10.2015:

SEMINÁŘ od 16h. v Syrovicích se zábavným programem a občerstvením

V říjnu proběhl seminář bazénářů, kde jsme novinky předvedli. Všem zúčastněným děkujeme za čas strávený s námi a doufáme, že se Vám u nás líbilo! Na fotografie se můžete podívat v galerii.

 

1.9.2015:

Přestěhovali jsme se do nových prostor a zveme vás do našeho školícího centra v Syrovicích, kde vám vše nové rádi předvedeme nebo nás pro bližší informace kontaktujte.